Менеджерку Херсонської філії Суспільного можуть відпустити під заставу

Відпустити під заставу у сумі 131 тисяча гривень. Такий запобіжний захід 2 червня 2021 року обрав міський суд менеджерці Херсонської філії Суспільного. Про це повідомляє телеграм-канал Новини Херсона.

Жінка підозрюється в отриманні неправомірної вигоди (у сумі близько 3 000 грн).

З матеріалів клопотання вбачається, що підозрювана організувала схему, за якою підпорядкованим їй працівникам призначалися премії, після чого 50% з нарахованої доплати щомісячно співробітники мали віддати своїй керівниці.

Отже, вказана особа підозрюється у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строком до 3 років з конфіскацією майна.

Ухвалою суду до підозрюваної було застосовано запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 113500 грн. Крім того, на неї покладено обовязки прибувати до слідчого, прокурора чи суду за кожним викликом та покласти на неї обов’язки, передбачені ст. 194 КПК України, а саме:

  • не відлучатись з м. Херсон без дозволу слідчого, прокурора або суду;
  • повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та місця роботи;
  • утримуватися від спілкування зі свідками, за винятком участі у слідчих (розшукових) діях;
  • здати на зберігання до відповідних органів державної влади свої паспорти;
  • носити електронний засіб контролю.

Строк дії обов’язків покладених на підозрювану до 29.07.2021 року.

Виконувач обовязків першого заступника керівника Херсонської окружної прокуратури Дмитро Пагуба сказав, що з рішенням суду вони не згодні і будуть оскаржувати.

Адвокатка Оксани Шило Катерина Усова говорить, що сторона захисту задоволена рішенням, який прийняла суддя.

“Я задоволена рішенням суду. Суд прийняв обґрунтоване рішення. На сьогоднішній час його треба виконати”, – говорить Усова.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: