Мер Херсона проти відкриття ринків. Рішення прийнято

Сьогодні під час виконкому Херсонської міськради у мерії обговорювали відкриття ринків. Більшість членів виконкому проголосувала проти відкриття та підтримала обмеження ще як мінімум до кінця карантину.

У залі стояла боротьба за відкриття. Проти правил Кабміну та Президента виступали кілька зацікавлених людей. Приміром голова комісії з торгівлі Єгор Устинов, який є сином директора одного з херсонських ринків, намагався маніпулювати навіть статистикою самогубств. Також підключився депутат Дмитро Больбот, який неофіційно керує шанхаєм по вулиці Миру.

Прокоментувати ситуацію взялися активісти громадського руху «Народний контроль». За словами голови херсонського осередку Валерія Гурківського, ринки потрібно відкривати, але тільки законні та згідно відповідних розпоряджень Кабміну, адже наявні на ринках проблеми в період карантину стануть лише більш гострими.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: