Мешканцям Херсоншини пропонують обрати нового газопостачальника

З першого грудня ТОВ «Херсонрегіонгаз» не має можливості здійснювати постачання природного газу побутовим споживачам Херсонщини, мешканці області мають обрати нового.

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на пресслужбу Херсонської ОДА.

Жителям області можна обрати будь-якого українського постачальника, який має відповідну ліцензію. Наразі ті споживачі, які до 1 грудня не обрали постачальника, автоматично стали споживачами ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», як постачальника газу «останньої надії» та відповідно отримували від цього підприємства рахунки на оплату за спожитий газ.

Максимальна тривалість постачання природного газу постачальником «останньої надії» не може перевищувати 60 днів та в будь-якому випадку не має тривати довше, ніж до кінця календарного місяця, наступного за тим місяцем, у якому почалося фактичне постачання природного газу споживачеві постачальником «останньої надії». Тому жителям області варто визначитися: змінювати компанію постачальника газу чи залишатись клієнтом «Нафтогаз України».

Якщо побутовий споживач протягом 60 днів, починаючи з 01 лютого 2021 року, не уклав відповідний договір з постачальником природного газу, він має припинити використання природного газу.

Перелік постачальників, які мають ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу оприлюднено на офіційному сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері енергетики і комунальних послуг. Нового постачальника можна обрати навіть з іншого регіону країни.

Споживачі зобов’язані здійснити повний остаточний розрахунок з ТОВ «Херсонрегіонгаз».

Разом з тим, побутові споживачі, у яких на особовому рахунку є переплату за послугу газопостачання, мають з паспортом та оригіналами платіжних документів із заявою про повернення відповідних коштів звернутися до ТОВ «Херсонрегіонгаз».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: