Микола Томенко підтримав херсонський «Народний контроль»

Відомий політик, професор КНУ ім. Т. Шевченка Микола Томенко підтримав херсонський «Народний контроль». Відповідний допис Микола Володимирович зробив у соціальній мережі facebook:

Партій багато — УКРАЇНА ОДНА🇺🇦
Нагадаю, що наша команда РІДНОЇ КРАЇНИ бере активну участь у виборах в Києві, Київській та частині ОТГ Черкаської області.
Натомість, ми прагнемо підтримати світоглядно близькі до нас команди та перевірених спільним справами кандидатів в інших регіонах України.
Отож, сьогодні мова піде про ХЕРСОН.
Наше слово підтримки команді «НАРОДНОГО КОНТРОЛЮ», яка балотується до Херсонської міськради та особисто Тарасу БУКРЄЄВУ, який іде першим номером у 2 виборчому окрузі міста.
З Тарасом Букрєєвим наша команда активно працює вже кілька років над проектами «7 чудес України» та іншими науковими, просвітницькими, екологічними і спортивними програмами для рідної Херсонщини.
І не забуваємо, що після місцевих виборів — нам спільно формувати блок українських і неолігархічних політичних сил в контексті парламентський виборів!
Бо, партій багато, а УКРАїНА ОДНА🇺🇦
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: