Міністерство реінтеграції: Нова Каховка знаходиться в полі зору російської пропаганди

Віце-прем’єр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков висловився про російське телемовлення на Донбасі та в Криму. За його словами, Росія хоче охопити своєю пропагандою Маріуполь та Нову Каховку на Херсонщині.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на сайт Міністерства реінтеграції.

Як наголосив Резніков, Росія спрямовує великі зусилля на підтримку регіонального мовлення, яке транслює російські наративи на окуповані території Донбасу та Криму.

“Цим мовленням хочуть охопити і вільні території України, скажімо, Маріуполь на Донеччині і простір до Нової Каховки на Херсонщині. Ми повинні на це реагувати”, – наголосив він.

Віце-прем’єр розповів, що Мінреінтеграції зараз працює над пакетом пропозицій, які дозволять посилити українську інформаційну присутність на територіях з ускладненою можливістю мовлення та забезпечити кращий доступ до об’єктивної інформації.  Важливою складовою цих пропозицій є ініціатива застосувати комплексний підхід до державної підтримки локальних та місцевих мовників.

Забезпечення державної підтримки телерадіоорганізацій, які здійснюють мовлення на тимчасово окуповані території України – АР Крим і м. Севастополь, окремі райони Донецької і Луганської областей, а також на прилеглі до зони міжнародного збройного конфлікту і прикордонні райони України є одним з ключових елементів захисту інформаційного суверенітету нашої держави.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: