Міськрада Херсона закупить дерева по 285 гривень

Трохи скоригований проект рішення про зміни до бюджету розглянуть сьогодні на позачерговій сесії депутати Херсонської міськради. Як заявила у соцмережах т.в.о. заступника міського голови Олена Мазур, обранцям буде додатково запропоновано виділити 2,5 млн гривень на встановлення дитячих майданчиків. Окрім того, Мазур хоче придбати для міста 3500 саджанців молодих дерев на суму 1 млн гривень. Тобто, вартість одного дерева буде коштувати трохи більше 285 гривень. Варто зазначити, що середня ціна саджанців в онлайн-магазинах складає 100-150 гривень.

Як і у минулому проекті рішення Мазур пропонує виділити 1 млн гривень на боротьбу з амброзію (КП “Парки Херсона”) та 480 тисяч грн на вивезення сміття та прибирання міської набережної. Нагадаємо, що раніше секретар міськради Олена Урсуленко розкритикувала такі пропозиції т.в.о. заступниці очільника міста з питань ЖКГ, заявивши про завишення вартості послуг.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: