Молодь «За Майбутнє» Херсонщини (відео)

Юрій Капушенко балотується в депутати Дніпровської районної у місті Херсоні від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»!
Юрій Капушенко очолював Молодіжну раду Херсона. За цей час йому та активній молоді міста вдалося реалізували чимало масштабних проектів, серед яких: міські суботники, акції зі спільного тимбілдінгу активної молоді та людей з особливими потребами, чимало фестивалів, зокрема «Кожен спроможен», «Рок над Дніпром», «Флешмоб вишиванок», «Рок Поток», Зимовий бал. Три роки поспіль, «родзинкою» Херсона був кінопоказ під відкритим небом на «Лебединому озері».
Юрій Капушенко і надалі хоче реалізовувати креативні проекти, аби зробити місто яскравішим, зеленішим та сучаснішим.
«Чимало нових знань, умінь та навичок закарбував на Міжнародних та Всеукраїнських форумах з розробки Молодіжної політики України, де гідно представляв молодь Херсонщини. То, що ж я шукаю у політиці? Набридло стикатися зі стіною влади, яка не бажає чути молодь, не підтримує митців-початківців. Тому з командою «ЗА МАЙБУТНЄ» я йду в депутати Дніпровської районної у місті Херсоні ради, щоб зупинити свавілля і побудувати Майбутнє разом з вами», — запевняє Юрій Капушенко.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: