Монополію Інспекції з благоустрою Херсонської міськради у питанні МАФів поставили під сумнів (документ)

Сьогодні було зареєстроване «цікаве» депутатське звернення на міського голову. Депутат міської ради Ігор Пастух на двох сторінках розніс вщент розпорядження (від 25.03.2021), яке мало надати повноваження скандальній Інспекції з благоустрою погоджувати МАФи. Про це у соціальній мережі facebook повідомив політик Віталій Богданов.

За два тижні жоден депутат не відреагував публічно на незаконний документ. І. Пастух, посилаючись виключно на правові підстави, звернувся офіційно з проханням привести документ у відповідність до чинного законодавства! Слід додати, що і народжувалось розпорядження досить дивно, як повідомляють патріотично налаштовані працівники виконкому — документ не був завізований відповідними фахівцями, а його «підсунули» меру на підпис. Ну дуже хотілось «погоджувати», чи «не погоджувати» «ларьочки» депутату і керівниці Інспекції Олені Мазур, — написав Віталій Богданов.

А нижче наведено сумнозвісне розпорядження міського голови:

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: