МОЗ та експертів просять перевірити закупівлі для Херсонщини «неякісних тестів на COVID-19»

У Херсоні пропонують Міністерству охорони здоров’я залучити незалежних експертів для перевірки інформації СБУ про нібито неякісні тест-системи для діагностики COVID-19, закуплені обласним лабцентром.

Про це начальник Херсонського обласного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації Юрій Ромасевич написав у Facebook, передає Укрінформ.

«З огляду на значний суспільний резонанс, викликаний ціює публікацією (інформації СБУ — ред.), а також дублюванням її на рівні національних та регіональних засобів масової інформації, вважаю за необхідне дати деякі коментарі і звернутися до керівництва Міністерства охорони здоров’я України: … найближчим часом провести службове розслідування із залученням незалежних експертів референс-лабораторії МОЗ України, з обов’язковим інформуванням громадськості та засобів масової інформації про його результати!», — написав Ромаскевич.

Він наголосив, що керівництво Херсонської області та обласного штабу боротьби з COVID-19 зацікавлене лише у достовірній інформації про захворюваність на коронавірусну інфекцію.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: