На Херсонщині 13 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19 (відео)

Про це написав на своїй сторінці у facebook голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв:

‼️Станом на 22.00 ми маємо 13 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус на Херсонщині.

Зокрема, 3 з них виявлено та зафіксовано сьогодні⬇️

▪️ 64-річний чоловік та 3-річна дитина – члени родини раніше виявленого хворого на COVID-19, мешканця м. Херсона, які проживали і контактували з ним.
Чоловіка госпіталізовано в інфекційну лікарню, а дитина разом із мамою знаходиться на самоізоляції. У мами маленької дитини COVID-19 не виявлено. За тиждень їм буде зроблено повторний аналіз за ПЛР-методикою.
Наразі ж за ними встановлено медико-санітарний нагляд;

▪️ чоловік 48-ми років з Нової Каховки, який потрапив до Новокаховської міської лікарні з діагнозом гайморит.
При ускладненні симптоматики йому було зроблено експрес та ПЛР-тести, які виявилися позитивними.
За словами чоловіка, він контактував із громадянами, які нещодавно повернулися з країни, де поширений COVID-19.
Всі контакти встановлюються, ми працюємо над тим, щоб запобігти поширенню хвороби в нашій області. Зокрема, розширюємо можливості Херсонського обласного лабораторного центру, який сьогодні тестує вже більше ніж 100 ПЛР-тестів на добу.

Область постійно отримує гуманітарну допомогу під патронатом Президента України Володимир Зеленський від Офіс Президента України, бізнесменів та благодійників. Ми активно посилюємо спрлможності базових лікарень, які визначені для лікування коронавірусної хвороби, отримуємо додаткове забезпечення.

Я щиро дякую усім, хто підтримує нас у боротьбі з розповсюдженням коронавірусу на Херсонщині! Насамперед тим, хто дослухається до рекомендацій Міністерство охорони здоров’я України та залишається вдома. Давайте разом переживемо цей непростий етап, ставши сильнішими та згуртованішими. Будьмо здорові і будьмо єдині!

‼️Станом на 22.00 ми маємо 13 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус на Херсонщині. Зокрема, 3 з них виявлено та зафіксовано сьогодні⬇️▪️ 64-річний чоловік та 3-річна дитина – члени родини раніше виявленого хворого на COVID-19, мешканця м. Херсона, які проживали і контактували з ним. Чоловіка госпіталізовано в інфекційну лікарню, а дитина разом із мамою знаходиться на самоізоляції. У мами маленької дитини COVID-19 не виявлено. За тиждень їм буде зроблено повторний аналіз за ПЛР-методикою. Наразі ж за ними встановлено медико-санітарний нагляд; ▪️ чоловік 48-ми років з Нової Каховки, який потрапив до Новокаховської міської лікарні з діагнозом гайморит. При ускладненні симптоматики йому було зроблено експрес та ПЛР-тести, які виявилися позитивними. За словами чоловіка, він контактував із громадянами, які нещодавно повернулися з країни, де поширений COVID-19. Всі контакти встановлюються, ми працюємо над тим, щоб запобігти поширенню хвороби в нашій області. Зокрема, розширюємо можливості Херсонського обласного лабораторного центру, який сьогодні тестує вже більше ніж 100 ПЛР-тестів на добу. ✅Область постійно отримує гуманітарну допомогу під патронатом Президента України Володимир Зеленський від Офіс Президента України, бізнесменів та благодійників. Ми активно посилюємо спрлможності базових лікарень, які визначені для лікування коронавірусної хвороби, отримуємо додаткове забезпечення. Я щиро дякую усім, хто підтримує нас у боротьбі з розповсюдженням коронавірусу на Херсонщині! Насамперед тим, хто дослухається до рекомендацій Міністерство охорони здоров'я України та залишається вдома. Давайте разом переживемо цей непростий етап, ставши сильнішими та згуртованішими. Будьмо здорові і будьмо єдині!

Опубликовано Yuriy Husyev Понедельник, 6 апреля 2020 г.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: