На Херсонщині було здійснено напад на бригаду екстреної медичної допомоги

Про це у соцмережі facebook повідомив головний лікар області Віктор Короленко.

Шановні мешканці Херсонщини!

Зараз весь світ веде боротьбу зі страшною недугою. У цей час дуже важливо не піддаватись паніці, бути чесними та поважати працю лікарів, які ризикуючи своїм здоров’ям намагаються врятувати кожне життя. Проте, через дії несвідомих громадян цей процес доволі сильно ускладнюється…

⚡️Вчора, в місті Херсоні, лікарі екстреної медичної допомоги, виконуючи свої професійні обов’язки були підвержені серйозній небезпеці.
На телефон Обласного центру екстреної медичної допомоги надійшов виклик. Жінка повідомила, що в неї висока температура та ускладнене дихання. Також від неї надійшла інформація, що вона приїхала з Канади.

На виклик виїхала фельдшерська бригада екстреної медичної допомоги. Враховуючи всю надану інформацію фельдшер одягнув протиепідемічний захистний костюм.

Як з’ясувалась згодом, інформація надана громадянкою виявилась недостовірною! Жінка перебувала у стані алкогольного сп’яніння та поводила себе неадекватно.

Вона відмовилась від обстежень та погрожуючи лікарю вигнала його зі своєї оселі.

Коли лікар виходив з будинку, на автомобіль ЕМД, з вікна кинули скляну пляшку. На щастя ніхто не постраждав.

‼️Результатом цього виклику стала розбита машина швидкої допомоги, яка у найближчий час не зможе функціонувати і надавати медичну допомогу громадянам, які її вкрай потребуватимуть.

На місце події була викликана поліція.

Нажаль, цей випадок не є поодиноким…

Я вкотре закликаю, Вас, подумати перед тим, як надавати недостовірну інформацію лікарям або вчиняти щось подібне. Бо, можливо, саме в цей час комусь дійсно необхідна невідкладна медична допомога.

Наголошую, що тільки об’єднавши зусилля ми зможемо протидіяти спільній небезпеці!

Шануймо одне одного!, — написав В. Короленко.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: