На Херсонщині доводять лікарні до стандартів інклюзивності

Створення комфортних умов для безперешкодного доступу осіб з обмеженими можливостями до закладів охорони здоров’я Херсонщини – одне із першочергових завдань для обласної влади.

Про це говорили 15 березня, під час щотижневого селекторного засідання під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Дмитра Бутрія.

Як повідомив директор Департаменту здоров’я ОДА Віктор Короленко, на Херсонщині підлягають контрактуванню з НСЗУ 70 закладів охорони здоров’я, у тому числі 30 – первинної ланки, 28 – вторинної та 12 – третинної ланки надання медичних послуг.

«За оперативними даними, 69 медзакладів отримали висновки щодо відповідності вимогам інклюзивності для безперешкодного доступу. Таким чином, саме Херсонська область – одна із небагатьох, яка виконала вимоги Постанови Кабміну щодо доступності лікарень для населення», – зазначив Віктор Короленко.

Питання забезпечення доступності до медзакладів маломобільних груп населення тримається на контролі обласною владою та щотижня  обговорюється з головами сільських, селищних і міських рад. Також ведуться роботи з доведення будівель і приміщень до стандартів інклюзивності та укладання угод з НСЗУ.

За матеріалами сайту Херсонської ОДА

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: