На Херсонщині лікуватимуть дітей від хвороби, що донедавна була смертельною

Меморандум між Департаментом здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації та фармацевтичною компанією Roche Ukraine щодо співпраці  у напрямку забезпечення доступності інноваційного лікування для дітей, хворих на спінальну м’язову атрофію, підписаний у Херсоні.

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на допис у Facebook голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва.

«Згідно з Меморандумом, відтепер компанія Roche Ukraine сприятиме постачанню до Херсонської області на безкоштовній основі розробленого нею інноваційного препарату «Рисдиплам», який дозволяє лікувати  СМА, синтезуючи білок, якого не вистачає у дітей із цим захворюванням. Для Херсонщини це дуже важливо, адже СМА діагностували у трьох дітей області, зокрема у Сахно Марії та Мотенко Аделіни. В Україні ж від СМА страждає понад 260 дітей», — пише Юрій Гусєв.

Донедавна спінальна м’язова атрофія вважалася невиліковною і смертельною хворобою.

Нагадаємо, раніше ми писали, що тільки препарат «Zolgensma», визнаний найдорожчими у світі ліками, може врятувати чотиримісячну херсонку Марійку Сахно.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: