На Херсонщині нарахували 71 ринок, планують відкрити більш як половину

На Херсонщині власники і господарі ринків не поспішають зі зверненнями, щоб міжвідомча комісія, створена в області, перевіряла їх готовність до роботи в умовах карантину.

Про це 29 квітня під час брифінгу розповів керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, заступник голови Херсонської ОДА Вадим Чабан, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«На виконання рішення комісії з питань ТЕБ та НС вчора та сьогодні проводиться… обстеження ринків на предмет можливості їх експлуатації і виконання санітарно-епідемічних вимог… Дуже невелика кількість власників і керівників ринків звернулися з проханням про проведення цих перевірок. Ми очікували, що їх буде набагато більше… Якщо ви бачите – це звітність червоним (виділено — ред.). Це ті ринки, які або відмовились від проведення обстежень або дійсно не готові. Їх власники і керівники не бажають зробити мінімальні витрати для забезпечення санітарних карантинних вимог», — зазначив Чабан.

За його словами, в області «можна трактувати наявність 71 ринку». «З них 28 не відкриються точно – це стихійна торгівля, 32 залишаються у роботі, 11 готові до відкриття вже після прийняття рішення (комісії з питань ТЕБ та НС – ред.), 2 з них в Херсоні», — зазначив Чабан у розмові з кореспондентом Укрінформу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: