На Херсонщині патрульні врятували дитині життя (відео)

У дівчинки кілька разів зупинялося дихання. Її з Новософіївки Снігурівського району везли до обласної лікарні. Наразі дитина почувається добре і за кілька днів повернеться з мамою додому.

Патрульний Олександр Мінюков розказує, коли їх екіпаж патрулював на трасі, до них звернувся чоловік і повідомив, що у його дитини зупиняється дихання. Батько попросив супроводити їх до лікарні.

«Прийнято було рішення збільшити швидкість та пересадити дитину з фельдшером до автівки нашого екіпажу, щоб без перешкод доставити дитину до лікарні. Фельдшер їхній реанімував дитину дорогою зі Снігурівки до Херсона. Дитина декілька разів втрачала свідомість. Ну все обійшлося», — додає Олександр.

За словами заступника директора з лікувальної роботи Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні Віктора Бурдовіціна, дитина почувається добре. Зроблено аналізи, дівчина спеціалізованої допомоги не потребує.

Суспільне Херсон

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: