На Херсонщині підтверджено 28 випадків захворювання на коронавірус

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв повідомив оперативну інформацію стосовно боротьби з коронавірусом.

 Оперативна інформація станом на 19:30 10 квітня 2020 року

З початку епідемії на Херсонщині лабораторним методом підтверджено 28 випадків захворювання на коронавірус

Один з них – одужання у Генічеському районі та один летальний випадок в Олешківському.

Протягом останньої доби було проведено 130 лабораторних досліджень за методикою ПЛР.

 Сьогодні маємо 1 новий випадок коронавірусу в області.

Це чоловік 35 років з Олешківського району. Він контактував із хворою на COVID-19. Зараз знаходиться на самоізоляції. Почувається добре. Скарг не має. Підключення до апарату ШВЛ не потребує.

 Ми продовжуємо виділяти кошти з бюджетів усіх рівнів, залучати допомогу від меценатів, благодійників та громадських організацій у рамках боротьби з розповсюдженням коронавірусу та роботи антикризового штабу Херсонської області

144 млн. 250 тис. грн. спрямовано на боротьбу з коронавірусом в Херсонській області, з яких: кошти обласного бюджету 44 млн. 200 тис. грн., міський бюджет Херсону 58 млн. грн., бюджети інших міст обласного значення 6 млн. 900 тис., інші місцеві бюджети 20 млн. 100 тис. грн., а також кошти меценатів, благодійників та підприємців.

 Розроблено електронну мапу поширення захворюваності на COVID-19 на Херсонщині. В онлайн-режимі можна переглянути статистику по районах області:

https://khoda.gov.ua/index.php

! Довіряйте інформації тільки з офіційних джерел, якомога більше залишайтеся вдома! У випадку, якщо ви маєте ознаки коронавірусної хвороби: підвищену температуру, сухий кашель або гостре респіраторне вірусне захворювання – звертайтесь передусім до свого сімейного лікаря або за телефоном 103.

Не забувайте, що карантин – це не канікули!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: