На Херсонщині поліцейські викрили факт булінгу у другому класі

В одному з сіл Скадовського району Херсонської області працівники ювенальної превенції викрили факт булінгу в школі. Учень другого класу спочатку словесно ображав однокласника, а потім спровокував бійку. У відношенні матері кривдника складено адміністративний протокол за ст.173-4 «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Про факт знущання над 8-річним учнем місцевої школи працівникам поліції повідомив староста села, до якого по допомогу звернулася мати хлопчика. Ювенальні поліцейські негайно відреагували на звернення та розпочали перевірку. Мати потерпілого учня розповіла, що син після школи прийшов додому з подряпиною на обличчі. Він пожалівся на дії однокласника, який першим спровокував словесний конфлікт, який переріс у бійку.

Поліцейські поспілкувалися з обома хлопчиками, їх батьками, однокласниками дітей та керівництвом школи. Всі підтвердили, що кривдник має запальний характер, чіпляється до дітей, може штовхнути та образити. Він періодично словесно ображав потерпілого хлопчика, але ці конфлікти припиняли вчителі, які постійно проводили виховну роботу з учнем. Також на поведінку хлопчика намагалася вплинути і мама. Жінка пояснила, що проводить з сином виховні бесіди. Вона виправдовує поведінку сина тим, що він є гіперактивним і не знає, куди подіти свою енергію. А контролювати його дії поза домом вона не може.

З кривдником та його матір’ю поліцейський провів профілактичну бесіду. Жінка буде притягнута до адміністративної відповідальності. Також їй порадили звернутися до дитячого психолога для корекції поведінки сина.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: