На Херсонщині посилюють заходи безпеки через стрімке поширення COVID-19

30 вересня в Херсонській області зафіксовано 429 нових випадків захворювання на COVID-19. Також зросла кількість госпіталізації, тяжкого перебігу хвороби та летальних випадків.

Про це під час засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, яку провів заступник голови облдержадміністрації Микола Якименко, повідомив головний державний санітарний лікар Херсонщини Юрій Ромаскевич.

На його переконання, серед основних причин такої ситуації, – низький рівень вакцинації та нехтування карантинними обмеженнями населенням.

З огляду на складну епідеміологічну ситуацію з COVID-19 комісією прийнято рішення посилити роботу COVID-патрулів, а також наростити темпи вакцинальної кампанії. Також ДУ “Херсонський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” доручено забезпечити обстеження осіб, які мали контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19.

Окрім цього, ухвалено такі рекомендації:

керівникам підприємств за можливості перевести працівників на дистанційну форму роботи;

представникам місцевої влади та організатором масових заходів скасувати проведення масових заходів у замкнутих приміщеннях;

керівникам закладів громадського харчування проводити масові святкові заходи лише за умови, якщо всі учасники пройшли курс вакцинації від COVID-19 та мають відповідний документ, що посвідчує це.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: