На Херсонщині правоохоронці затримали підозрюваних у спробі підпалу синагоги (відео)

9 травня у Херсоні правоохоронці затримали двох чоловіків, яких підозрюють у спробі підпалу синагоги. Наразі вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу.

Правоохоронними органами встановлено, що 20 квітня молодики спробували підпалити будівлю синагоги у Херсоні, використовуючи самозаймисту суміш. Зловмисники, які підтримують нацистську ідеологію, у змові зі спільниками вирішили таким чином “відзначити” річницю лідера нацизму.

На даний час вони підозрюються у скоєнні злочину, передбаченого ст. 15 та ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України. Також вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру в скоєнні кримінального правопорушення за ст. 178 ККУ (Пошкодження релігійних споруд чи культових будинків).

До суду направлено клопотання про обрання зловмисникам запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Підозрюваним може загрожувати до 10 років ув’язнення.

На Херсонщині правоохоронці затримали підозрюваних у спробі підпалу синагоги

На Херсонщині правоохоронці затримали підозрюваних у спробі підпалу синагоги 9 травня у Херсоні правоохоронці затримали двох чоловіків, яких підозрюють у спробі підпалу синагоги. Наразі вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу. Правоохоронними органами встановлено, що 20 квітня молодики спробували підпалити будівлю синагоги у Херсоні, використовуючи самозаймисту суміш. Зловмисники, які підтримують нацистську ідеологію, у змові зі спільниками вирішили таким чином “відзначити” річницю лідера нацизму.На даний час вони підозрюються у скоєнні злочину, передбаченого ст. 15 та ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України. Також вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру в скоєнні кримінального правопорушення за ст. 178 ККУ (Пошкодження релігійних споруд чи культових будинків).До суду направлено клопотання про обрання зловмисникам запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Підозрюваним може загрожувати до 10 років ув’язнення.

Опубликовано Херсонська обласна державна адміністрація Вторник, 12 мая 2020 г.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: