На Херсонщині презентували новий туристичний маршрут

Розвивати туризм, щоб повернути молодь до села. Саме так вирішили у Присиваській територіальній громаді і почали створювати нові туристичні маршрути. Серед них — «Здиваш Сиваш», який розробили у квітні 2021 року.

Римо-католицька церква у Григорівці – один з об’єктів туристичного маршруту «Здиваш Сиваш», який розробили у квітні цього року. Тут і досі раз на тиждень правлять службу, розказує учасник туристичного проєкту Єгор Сидорович. Він розказав, що створено низку маршрутів для популяризації туристичного регіону, щоб всі розуміли, що Херсонщина – це не тільки помідори та кавуни.

Голова територіальної громади Сергій Кліщевський розповідає, Присиваська ТГ об’єднала 5 невеликих сіл, загальна кількість населення 5 тисяч людей. 2006-ого відбувався масовий відтік населення. Саме тоді, каже Сергій Кліщевський, і постало питання, як повернути людей до села. Одним з напрямків розвитку громади став туризм.

«Завдяки децентралізації ми приєднали три сільські ради, чотири населених пункти. Всі наші населені пункти вздовж берега Сиваша. Іванівка була одним з найвіддаленіших сіл Чаплинського району того часу, це було одне з сіл, де був масовий відтік населення, тривала масова розборка будинків і майна. На сьогоднішній день в Іванівці придбати хату неможливо», — говорить голова Присиваської ТГ.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: