На Херсонщині пропонують будувати заводи з переробки сміття для малих міст

Нещодавно на Херсонщині за ініціативи т.в.о. голови ОДА Сергія Козиря відбувся загальнообласний селектор з питань поводження з побутовими відходами, в якому взяли участь представники міст області.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на начальника комунального відділу виконкому Новокаховської громади Галину Кіпрушеву.

Ця нарада стала логічним продовженням лінії обласної влади на пошук шляхів вирішення проблем поводження з побутовими відходами, які на Херсонщині набули вже загрозливого характеру.

Про який туристичний потенціал області можна говорити, коли обабіч доріг виникають несанкціоновані смітники, а звалища міст вже переповнені, або на грані того…

Тож пропозиції, з якими виступили представники спільного німецько-українського підприємства «Браун Індастріал Технолоджі» дали представникам міст Херсонщини підстави для роздумів.

Наводимо ці пропозиції:

В ході селекторної наради представники муніципалітетів задавали питання, на які гості надавали відповіді.

Заступник міського голови Нової Каховки Леонід Чурсинов поцікавився можливостями запропонованої технології з переробки ТПВ з міського звалища, що є нагальною проблемою саме для новокаховчан.

Представник фірми відповів, що вирішення такої проблеми трохи не в профілі цієї технології і потребує додаткового вивчення.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: