На Херсонщині розпочинають «Бізнес-інкубатор у сільській місцевості»

Навчальний проєкт “Бізнес-інкубатор у сільській місцевості”, що здійснюється коштом Євросоюзу, вперше реалізують у Херсонській області.

Про це йшлося на нараді щодо розвитку аграрного виробництва у Херсонській області, повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу ГС “Агро-Продовольча Рада”.

“Херсонщина стане першою областю в Україні, де реалізовуватимуть проєкт “Бізнес-інкубатор у сільській місцевості”. Його мета — навчити людей, які цікавляться фермерською справою, аспектам ведення аграрного бізнесу”, — йдеться у повідомленні.

Як розповів голова Агро-Продовольчої Ради Іван Слободяник, аби передати знання аграріям Херсонщини в сучасних умовах, Агро-Продовольча Рада об’єднала зусилля з Українським державним фондом підтримки фермерських господарств, що підпорядковується Мінекономіки.

“Проєкт “Бізнес-інкубатор у сільській місцевості” реалізовується коштом ЄС. В його рамках планується створення у кожному обласному центрі приміщення з обладнанням, де люди, що цікавляться фермерською справою, зможуть пройти навчання. Орієнтовно там будуть проходити навчання за 50 напрямами”, – додав Слободяник.

Він зазначив, що навчання відбуватиметься у форматі відеозв’язку. Учасники проєкту відвідуватимуть тренінги, семінари та відеоуроки, а згодом зможуть закріпити отримані знання на практиці.

Як повідомляв Укрінформ, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) навесні 2019 року запустило в Україні новий проєкт «Бізнес-інкубатори», що має на меті стимулювати розвиток технологічної економіки та підтримати українські стартапи.

«Бізнес-інкубатори» — менторський проєкт, розроблений для підтримки та розвитку інноваційного бізнесу. Інкубатори відкриті для співпраці з підприємствами у таких сферах, як розвиток ІТ-технологій, науки, інженерії, сільського господарства, медицини та фармацевтичного сектору.

Відібрані стартапери візьмуть участь в експертних сесіях із підприємцями та інвесторами з усього світу і пройдуть інтенсивний 4-місячний курс з питань створення та ведення успішного бізнесу — від ідеї до розвитку продукту та залучення капіталу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: