На Херсонщині стрімко погіршується епідемічна ситуація, – головний санітарний лікар області

Головний санітарний лікар Херсонської області Юрій Ромаскевич вранці 7 квітня повідомив про стрімке погіршення епідемічної ситуації із захворюванням на коронавірус.

На власній сторінці у Facebook він написав про те, що стрімко зростає кількість інфікованих, хворіють діти, хворіють вагітні, зростає рівень госпіталізації та смертність.

За словами Юрія Ромаскевича причин такої ситуація багато.

«Це — і циркуляція нових, більш заразних штамів, міграція населення (останні 2 тижні весь Миколаїв на наших ТРЦ та у розважальних закладах), юридична неможливість (внаслідок перебування у жовтій зоні карантинних обмежень) впровадження обов’язкових для виконання обмежувальних рішень обласної ТЕБ та НС, повне або часткове невиконання наших рекомендацій з боку органів місцевого самоврядування», — написав Ромаскевич.

Але головною причиною він називає невиконання простих протиепідемічних заходів — соціального дистанціювання, використання засобів індивідуального захисту, уникнення місць скупчення людей

«На жаль, ця безвідповідальна поведінка ставить під загрозу життя і здоров’я всіх! Ми впритул наближаємося до так званих «пікових навантажень» і за рівнем захворюваності, і за рівнем госпіталізації! Попереду декілька тижнів важких випробувань!» — повідомив Юрій Ромаскевич.

Також він звернувся до керівників органів місцевого самоврядування, керівників підприємств та установ області, підприємців :

«Зараз не час для популізму! Настав час рішучих дій! Уважно разом з нашими громадянами знайомимось із рішеннями обласної ТЕБ та НС та виконуємо їх! Ціна питання — сотні врятованих або втрачених життів! Серед них може бути і ваше життя або життя близької вам людини! Гуртуємось!»

Днем раніше, 6 квітня, начальник Головного управління Національної поліції у Херсонській області Олександр Прокудін на сторінці у Facebook повідомив, що активізовано роботу COVID- патрулів, які будуть стежити за дотриманням карантинних норм в області.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: