На Херсонщині створили новий відділ поліції

19 листопада у Головному управлінні Нацполіції у Херсонській області відбулась зустріч правоохоронців та обласної організації Національної спілки журналістів України. Поліцейські розповіли про новостворений відділ і його завдання.

Як повідомляє ГУ Нацполіції у Херсонській області, присутні обговорили взаємодію у разі перешкоджання журналістській діяльності членів НСЖУ.

Поліцейські розповіли про новостворений відділ ВЗІСД поліції. Його завданням є забезпечення громадської безпеки та порядку, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави. Одним із головних напрямків підрозділу стане профілактика злочинів проти безпеки та незалежної діяльності журналістів.

«У зустрічі взяли участь керівники відділу захисту інтересів суспільства і держави (ВЗІСД) і слідчого управління ГУНП у Херсонській області та Херсонської обласної спілки журналістів України. Учасники зустрічі обговорили проблемні питання та подальшу співпрацю щодо безпеки діяльності журналістів», — йдеться у повідомленні.

Що відомо:

  • З метою комунікації та налагодження взаємодії із працівниками ЗМІ Національною поліцією відкрита гаряча лінія для повідомлень про правопорушення стосовно журналістів. Для цього потрібно надіслати лист на електронну адресу [email protected] Департаменту захисту інтересів суспільства і держави Національної поліції України. Повідомлення, які будуть надходити на інформаційну платформу, потраплять до департаменту, який супроводжує кримінальні провадження за правопорушеннями, скоєними проти журналістів. Ця «гаряча лінія» дозволяє працівникам ЗМІ привертати додаткову увагу до заяв про перешкоджання, з якими журналісти звертаються до відділів поліції на місцях.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: