На Херсонщині суд визнав депутата винним в дрібному хуліганстві

Голопристанський райсуд визнав винними депутата місцевої міськради в дрібному хуліганстві. Відповідна постанова оприлюднена в реєстрі судових рішень. 

В данному адмінпровадженні мова йде про депутата Голопристанської міськради від “Слуги народу” та екс-заступника голови РДА Максима Жакуліна. В постанові вказано, що останній вчинив правопорушення “нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян”.

В документі зазначено, що Максим Жакулін 30 серпня цього року почав з’ясовувати відносини з начальником відділу комунальної власності міськради щодо відмови у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадяна. Між депутатом та чиновником виник конфлікт, в ході якого Жакулін погрожував посадовцю та виражався в його бік нецензурною лайкою. Сам же “слуга народу” своєї провини не визнав в суді.

Тепер Максим Жакулін має сплатити штраф в сумі 51 гривня та 454 гривні судового збору на користь держави.

Джерело — Newtime Херсон

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: