На Херсонщині судитимуть директора підприємства за махінації з бюджетними коштами

Білозерським відділом Олешківської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно директора будівельної організації за фактом незаконного заволодіння бюджетними коштами у великому розмірі (ч. 4 ст. 191 КК України).

Досудовим слідством установлено, що чоловік, перебуваючи на посаді керівника підприємства, після виконання будівельних робіт, пов’язаних із реконструкцією басейну, в одному із закладів освіти Херсонського району, достовірно знаючи про відсутність передбачених законом підстав для відшкодування з бюджету ПДВ, заявив та незаконно отримав від держави на розрахунковий рахунок товариства понад 400 тис. грн ПДВ, якими розпорядився на власний розсуд. Таким чином державним інтересам було завдано шкоди у великих розмірах через неправомірне отримання підприємством бюджетних коштів у вигляді вказаного податку.

За вчинене комерсанту загрожує покарання у виді позбавлення волі строком від п’яти до восьми років.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: