На Херсонщині уклали перший в Україні меморандум, щодо лікування дітей хворих на СМА (відео)

Момент, який очікувала уся Україна. Одразу троє маленьких пацієнтів на Херсонщині отримують безкоштовні ліки для того, аби призупинити швидкий розвиток хвороби — спінально-м’язової атрофії. Відповідний меморандум про співпрацю був укладений між представниками Департаменту здоров’я облдержадміністрації та фармацевтичної компанії «Рош Україна».

СМА – рідкісна генетична хвороба, яка визнана у світі головною причиною смертності серед дітей до двох років від спадкових захворювань. Наразі в Україні зареєстровано понад 250 таких пацієнтів, з них 3 в Херсонській області із найагресивнішою формою хвороби.

Реалізувати унікальний проект вдалося завдяки широкому інформаційному розголосу та роботі громадської організації «Янголи Добра».

Згідно з меморандумом, маленькі пацієнти розпочнуть лікування вже наступного тижня. Інноваційний препарат «Рисдіплам» виробляється у Швейцарії та схвалений Управлінням з продовольства і медикаментів США для лікування СМА у дорослих та дітей віком від 2-х місяців.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: