На Херсонщині усіх курортників тестуватимуть на коронавірус

Додаткові профілактичні заходи для боротьби з поширенням коронавірусу на чорноморському та азовському узбережжях планує запровадити влада Херсонщини.

Як повідомив заступник голови регіональної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вадим Чабан, у курортних районах хочуть запровадити суцільне тестування усіх гостей, хто сюди в’їжджає. Зараз розробляють механізм – як і де саме цю процедуру здійснюватимуть.

Тестування вважають потрібним, оскільки значна частина відвідувачів краю у сезон літніх відпусток є мешканцями областей Західної України. А вони зараз опинилися у «червоній зоні», і невідомо, чи вдасться зупинити поширення недуги до початку цього сезону.

Минулого літа на узбережжі Херсонщини на COVID-19 перевіряли тільки працівників оздоровниць. А їх гостей – лише у випадку, якщо з-поміж персоналу виявляли заражених. Нині хочуть тестувати усіх, але обіцяють робити це максимально комфортно, аби не псувати родинам відпочинок. Від відкриття пансіонатів і дитячих таборів також відмовлятися не збираються – принаймні, поки що.

«Убезпечити відпочинок – так, закривати оздоровниці – ні», — коротко сформулював стратегію подальших дій влади Вадим Чабан.

Джерело: Херсонці

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: