На Херсонщині відкриється 11 ринків, — голова ОДА

Про це у соцмережі facebook повідомив голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв.

Сьогодні за дорученням Президента України Володимир Зеленський Кабінет Міністрів України прийняв рішення про відновлення роботи ринків за умови виконнання необхідних для нерозповсюдження COVID-19 санітарно-епідеміологічних вимог.

Херсонська регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щойно заслухала висновки, підготовлені робочими групами з перевірки стану продовольчих ринків, та прийняла рішення про відновлення роботи у тестовому режимі на 11 ринках області вже з 30 квітня. Низка ринків має незначні зауваження та після усунення недоліків також зможуть відновити свою роботу.

Повноцінну роботу ринків під постійним моніторингом Держпродспоживслужби буде відновлено після оприлюднення відповідної постанови Уряду.

Також я прийняв рішення про введення окремої посади радника з питань розвитку сільського господарства нашої області. Чекаю пропозицій щодо кандидатів на цю посаду від аграрних асоціацій та об’єднань фермерів Херсонщини.

Щодо боротьби з COVID-19 в нашій області — то маю хорошу новину. З 295 ПЛР-тестів, які за останню добу зробив Херсонський обласний лабораторний центр Міністерство охорони здоров’я України, не підтверджено жодного нового випадку коронавірусної хвороби! Більш детальну інформацію про COVID-19 на Херсонщині станом на кінець дня 29.04 опублікуємо найближчим часом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: