На Херсонщині відкрили амбулаторії без світла та тепла

Великим розчаруванням стало для мешканців селищ Любимівка Каховського та Козацьке Бериславського району Херсонщини… відкриття нових амбулаторій.

Це відбувалося помпезно: прибули районні та обласні чиновники, котрі обіцяли, що в цих медзакладах для пацієнтів буде трохи не земний рай. Та щойно високі гості поїхали, як з’ясувалося, що амбулаторії до роботи тут і зараз просто не готові.

Підрядники так поспішали відзвітувати про своєчасну здачу об’єктів, що не потурбувалися про їхнє підключення до газових та електричних мереж. А без цього не працюватиме медична апаратура й не буде опалення в сезон холодів.

Тепер місцеві громади поспіхом усувають недоліки, а це теж непросто: приміром, у випадку з амбулаторією Козацького газові та електричні служби — у райцентрі — місті Берислав. А селище увійшло до складу Новокаховської об’єднаної територіальної громади, і Бериславу вже не підпорядковується. Тож про комфорт для хворих і нормальні робочі умови для медиків у таких населених пунктах і досі тільки мріють.

Дрофа
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: