На Херсонщині викрили схему по «віджиманню» землі за участі Держгеокадастру

Всупереч здоровому глузду та численним порушенням закону і громадських прав начальник Скадовського Держгеокадастру Баєшу О. під керівництвом начальника управління Держгеокадастру у Херсонській області Лабенка О. здійснив реєстрацію земельної ділянки за третьою особою, що позбавило жительку селища Лазурне, що на Херсонщині, можливості доступу сільськогосподарської техніки до свого городу, як наслідок позбавив можливості нормально здійснювати городництво для особистого харчування на відміну від всіх інших жителів Лазурного.
Так, під час карантину за спиною у власниці прилеглої суміжної ділянки її сусіди вирішили розширити свої володіння за рахунок території навпроти своєї сусідки, для цього якимось дивом отримали дозвіл у місцевій селищній раді на розробку проекту землеустрою та з фальсифікованими документами, подали на реєстрацію до Скадовського відділу Держгеокадастру, де в свою чергу всупереч численним повідомленням про порушення закону (ч.1 ст. 358 Кримінального кодексу України ЕРДР № 12020230230000495), ігноруючи укриття інформації (наявність водних об’єктів в 2-кілометровій відстані, водоохоронної зони та прибережної захисної смуги) і невідповідність поданих документів в проекті (без належного погодження меж) господар земель Скадовщини Баєшу О., маючи всі підстави не здійснювати реєстрацію такої ділянки, все одно пішов на порушення закону переслідуючи інтереси третіх осіб, які в результаті розширили свою ділянку з 0, 25 га до 0,31 га в бік перед сусідською ділянкою 0,14 га.

Будьте обачливі та поспішіть з оформленням свого городу, якщо ви це ще не зробили, аби так його не втратити — в нашій країні можливо все.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: