На Херсонщині вирішили боротися з коронавірусом молитвою

Фото — Православная Херсонщина

Представники УПЦ МП, не зважаючи на оголошений в країні карантин, провели імпровізовану кресну ходу навколо Херсона. На їх думку, даний ритуал має убезпечити місто від поширення на нього вірусу COVID-19. 

Про це повідомляється на сайті “Православная Херсонщина”. 

“22 березня 2020 року, в дні загальної молитви проти розповсюдження небезпечної вірусної інфекції, Високопреосвященніший Іоанн, митрополит Херсонський і Таврійський, разом з митрополитом Уманським і Звенигородським Пантелеймоном, очолили хресний хід навколо Херсона з Касперівської ікони і Різою Божої Матері, частиною Животворящого Хреста Господнього, іконою і мощами праведного воїна флотоводця Феодора Ушакова та іконою всіх Херсонських святих. У хресній ході також брали участь міські священнослужителі.

Сьогоднішній хресний хід навколо Херсона з молитвами про припинення поширення коронавируса в Україні відбувався з животворящим Хрестом Господнім, як символом нашого спасіння, Касперівської ікони Божої Матері – головною святинею Херсонського краю, Різою Божої Матері, іконою та мощами праведного воїна Феодора (Ушакова) – покровителя Херсона , що врятував наше місто під час епідемії чуми в кінці 18-го століття, і іконою всіх Херсонських святих”, – йдеться в повідомлені. 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: