На Херсонщині виявили штам коронавірусу «Дельта+»

На території декількох регіонів України, у тому числі Херсонської області, виявили циркуляцію різновиду штаму «Дельта», так званого «Дельта+».

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив головний державний санітарний лікар Херсонщини Юрій Ромаскевич.

«За попередніми розрахунками частка нового штаму в захворюваності серед жителів Херсонщини складає 10-15%. Враховуючи, що всі три попередні хвилі були викликані різними штамами COVID-19, можу спрогнозувати другий пік цієї хвилі з початком зростання 10-15 грудня 2021 року. Його тривалість та підйом зможемо вирахувати днів за 7-8», — каже Юрій Ромаскевич.

За словами головного державного санітарного лікаря області, кількість хворих та госпіталізованих буде залежати від рівня вакцинації та дотримання обмежувальних заходів.

Водночас, каже Юрій Ромаскевич, поки що в області спостерігається зниження показників захворюваності та завантаження ліжок пацієнтами з COVID-19.

«Наразі показник захворюваності становить менш як 450 на 100 тисяч населення за останні 2 тижні, це зниження майже вдвічі за останній тиждень. Прогнозна кількість інфікованих на наступний тиждень в діапазоні — 100-200 осіб на добу», — розповів лікар.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: