На Херсонщині з початку карантину здійснено дезінфекцію 2177 об’єктів та 412 км доріг (відео)

Про це у соцмережі facebook повідомив голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв:

 З початку карантину вже здійснено дезінфекцію 2 177 об’єктів та 412 км доріг
За минулу добу проведено дезінфекцію 131 об’єкта соціальної сфери та 51 км доріг у м. Херсоні та окремих районних центрах області.

 В умовах карантину Херсонщина на постійній основі отримує гуманітарну допомогу під патронатом Президента України Володимир Зеленський, від Офіс Президента України, підприємців та меценатів.

 Продовжує залучатись допомога від меценатів, благодійників та громадських організацій у рамках роботи Антикризовий штаб Херсонської області⬇️
◾️14 млн 570 тис. грн вже зібрано за підтримки великого, середнього та малого бізнесу. Значну частину допомоги залучено у вигляді продовольчого забезпечення, засобів індивідуального захисту для незахищених верств населення.
◾️4 млн 392 тис. грн – благодійна, спонсорська та інша матеріальна допомога для закладів охорони здоров’я.

 Розроблено електронну мапу поширення захворюваності на COVID-19 на Херсонщині:
https://khoda.gov.ua/index.php….

☝️Будьте відповідальними, здоровими, якомога більше залишайтеся вдома! Дотримуйтесь усіх рекомендованих заходів безпеки та довіряйте інформації тільки з офіційних джерел!
Не забувайте, що карантин – це не канікули!

‼️Оперативна інформація на 20:00 9 квітня 2020 року‼️На Херсонщині лабораторним методом підтверджено 27 випадків захворювання на коронавірус❗Один з яких – одужання у Генічеському районі та, на жаль, один летальний випадок в Олешківському. Протягом останньої доби маємо 9 лабораторно підтверджених випадків захворювання.Всі виявлені особи контактували з хворими на COVID-19. Це 3 особи з Голопристанського району:◾чоловік та донька, які контактували із хворою мамою; ◾жінка – медичний працівник.Та 6 осіб з Олешківського району, які контактували із раніше виявленими хворими на коронавірус.Всі 9 осіб перебувають на самоізоляції. За ними встановлено щоденний медико-санітарний нагляд. Почуваються добре, скарг немає. Підключення до апаратів ШВЛ не потребують.❗У разі погіршення загального стану осіб буде госпіталізовано до лікарень. Наразі встановлюється коло контактних осіб для проведення ПЛР-досліджень.✅ З початку карантину вже здійснено дезінфекцію 2 177 об’єктів та 412 км доріг⚡За минулу добу проведено дезінфекцію 131 об’єкта соціальної сфери та 51 км доріг у м. Херсоні та окремих районних центрах області. ✅ В умовах карантину Херсонщина на постійній основі отримує гуманітарну допомогу під патронатом Президента України Володимир Зеленський, від Офіс Президента України, підприємців та меценатів. ✅ Продовжує залучатись допомога від меценатів, благодійників та громадських організацій у рамках роботи Антикризовий штаб Херсонської області⬇️◾️14 млн 570 тис. грн вже зібрано за підтримки великого, середнього та малого бізнесу. Значну частину допомоги залучено у вигляді продовольчого забезпечення, засобів індивідуального захисту для незахищених верств населення.◾️4 млн 392 тис. грн – благодійна, спонсорська та інша матеріальна допомога для закладів охорони здоров’я. ✅ Розроблено електронну мапу поширення захворюваності на COVID-19 на Херсонщині:https://khoda.gov.ua/index.php?route=blog/article&article_id=34723.☝️Будьте відповідальними, здоровими, якомога більше залишайтеся вдома! Дотримуйтесь усіх рекомендованих заходів безпеки та довіряйте інформації тільки з офіційних джерел!Не забувайте, що карантин – це не канікули!

Опубликовано Yuriy Husyev Четверг, 9 апреля 2020 г.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: