На Херсонщині за час пандемії захворіло 1430 медичних працівників, вакцинувались – 90

За оперативною інформацією, яку щоденно надає департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, у період з 22 до 28 лютого в області зафіксовано 6 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус серед медичних працівників.

Станом на 1 березня загальна кількість захворювань медиків за час пандемії становить 1430 осіб, 13 померли, при цьому в області загалом зафіксовано 21 668 випадків  захворювання на COVID-19.

На Херсонщині триває щеплення вакциною Oxford/AstraZeneca (CoviShield). Усього щеплення отримали 90 медичних працівників.

За останню добу до медичних закладів зі станом середньої важкості госпіталізовано 5 осіб. Після цього відсоток зайнятих ліжок хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та пацієнтів з підозрою становить 10,1%.

На сьогодні в закладах охорони здоров’я ліжковий фонд для хворих на коронавірус становить 2284 ліжок. З них 1967 ліжок підключені до медичного кисню, це становить 86,1%.

Лікарі області, що боряться з коронавірусом отримають систематичні виплати (300%) до заробітної плати. Це  приблизно 2600 працівників 10-ти базових закладів, які надають медичну допомогу хворим на коронавірус, а також працівникам екстреної медичної допомоги.

Щоб захистити себе та рідних від інфікування COVID-19, дотримуйтеся простих та дієвих правил. Маска, дезінфектор та соціальна дистанція повинні стати нормою нашої нової реальності. І потурбуйтесь про найбільш вразливих до хвороби людей похилого віку. Бережіть себе та рідних!

За матеріалами сайту Херсонської ОДА

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: