На Херсонщині закрили дитячі садки через відсутність опалення

В Білозерській громаді влада ухвалила рішення про тимчасове закриття дитячих садочків через відсутність опалення. Відповідний наказ тамтешнього управління освіти оприлюднили місцеві жителі в соцмережах. 

Відновлять роботу заклади після запуску опалення, вказано в документі. Така ситуація обурила жителів громади. Сьогодні вони заявили про акцію протесту.

«1-го листопада об 11:00 годині ми з обуреними батьками, які розчарувались у нинішньому керівництві ОТГ збираємось біля адміністрації, щоб отримати відповіді на запитання, щодо опалення дитячих садків та шкільних закладів! А також, можливо, керівництво запропонує нам безкоштовних нянь в своєму обличчі, саме вони будуть проводити час з нашими дітьми, поки ми будем працювати! Тому, запрошуємо всіх небайдужих приєднатися до нас! Ми запросили телебачення та онлайн ЗМІ, щоб про нашу проблему дізналося якомога більше людей», – пише в соцмережах Анастасія Перунова.

Джерело

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: