На Херсонщині знищують історичну пам’ятку (відео)

Про незаконну, ні з ким не узгоджену забудову на території та на межі із археологічною пам’яткою національного значення — Олешківською січчю — у місцевих та обласних органах влади дізнались від кореспондентів Центру журналістських розслідувань.

На Херсонщині гучно відкрили новий туристичний та курортний сезон 2018 року. І не будь-де, а на Кам’янській січі — археологічній пам’ятці козацької доби національного значення. Тут було усе керівництво області, народні депутати і багато журналістів, очікувався приїзд президента Петра Порошенка, але щось не склалося. Через брак уваги до іншої такої ж пам’ятки археології — Олешківської січі — тут господарюють «невідомі» забудовники. Журналісти з’ясували, що територія пристані колишнього целюлозно-паперового заводу, що межує з пам’яткою, через яку вже збудували лінію електропередач, належить підприємству «Строй сити». Його кінцевими власниками є Владлен Гірін, який не раз балотувався в мери Херсона, та його брат-бізнесмен Геннадій Гірін.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: