На Херсонщині звільнили головного лікаря за шість кілограм картоплі (відео)

Сьогодні, 14 січня, рішенням Голопристанської міської ради звільнено Головного лікаря Голопристанської лікарні. Розбираємось в резонансному звільненні.

За словами протестувальників, міський голова Олександр Бабич від самого початку казав, як тільки в наше управління перейде заклад охорони здоров’я, я звільню Житнюка. Це самоврядування чи самоуправство — це під питанням.

На захист свого керівника Владислава Житнюка вийшов колектив лікарні, прибув на сесію Народний депутат Олексій Ковальов, голова Скадовської районної ради Віталій Соловйов, староста Чулаківської громади. Усі вони заявили у зверненні до депутатського корпусу Голопристанської міськради: Результати перевірок не виявили жодних порушень, окрім 6 кг неврахованої спонсорської картоплі на складі.

Присутні голова райради та нардеп зазначили, що завдяки Житнюку зроблено ремонт матеріальної бази та приміщень лікарні на 27 млн. грн, вчасно виплачується зарплата, лікарню підключено до електронної системи охорони здоров’я, придбано 28 комп’ютерів, придбано та встановлено 36 медичних інформаційних систем вартістю 648 тис. грн, з них за кошти зароблених лікарнею 180 тис. грн.

Також народний депутат Олексій Ковальов зазначив, що нещодавно лікувався після ДТП саме в цій лікарні і залишився задоволений рівнем надання медичних послуг. Також підкреслили, що єдиний терапевт Усеінов Веіс Медесерович в лікарні — це кандидат на посаду від мера! Натомість опоненти почали закидати претензії щодо ініціативи Житнюка будувати гуртожиток на другому поверсі лікарні, хоча самі ж ці критикани і кричать про відсутність терапевтів через брак житла для молодих фахівців. Тобто, всяка ініціатива головного лікаря, навіть необхідна для розвитку системи охорони здоров’я використовується як аргумент для звільнення.

Обуреному старості Чулаківської громади було заявлено, що не така чисельна громада, щоб її думку було враховано. Обурена громадськість зламала двері до міської ради, так як вимогу отримати пояснення від самого мера не було задовільнено.

Варто зазначити, що сесія скликалася тільки заради розгляду питання звільнення Житнюка з посади головного лікаря Голопристанської лікарні.

Очільнику міста прийшлося вийти до громади і пояснити що «самий головний тут це він». На цьому можна було б далі і не продовжувати, але він став пояснювати медикам, що вони ніби ж і не задоволені керівництвом, а по версії депутатки, яка очолює будинок пристарілих (яку підозрюють в корупційній діяльності), що медики були шантажем примушені прийти сюди.

Реакція протестувальників з закликами «ганьба», «мера геть» була припинена виступом народного депутата, який заявив, що бере під особистий контроль цю справу і рішення Голопристанської міської ради буде оскаржене в суді.

Напрошується висновок: якщо керівник не краде і не ділиться, то його заміняють на більш зручного. Але це вже питання до Голопристанського міського голови.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: