На херсонський аеропорт планують виділити понад 630 млн гривень

Загальний обсяг коштів, необхідних для реалізації Програми розвитку міжнародного аеропорту «Херсон», – 632 млн 636,4 тис. грн.

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на розпорядження в. о. голови Херсонської ОДА Сергія Козиря № 953 » Про проект обласної програми розвитку міжнародного аеропорту «Херсон» на 2021 — 2023 роки»

Проектом передбачені заходи щодо усунення найбільш гострих проблем аеропорту, реалізація яких планується на найближчі три роки. Зокрема, це – капітальний ремонт злітно-посадкової смуги, якого не було 35 років, з часу введення смуги в експлуатацію.

На необхідності ремонту наполягають стратегічні партнери — авіакомпанії «Turkish Airlines», «Ryanair», ПАТ «Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України».

Загальна сума, яка знадобиться для реалізації програми, – 632 млн 656 тис. грн. З них 340 млн – кошти державного бюджету, 88 млн – обласного, 204 млн. аеропорт і обласна влада хочуть отримати від інвесторів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: