Найближчим часом Херсонська ТЕЦ не зможе розпочати опалювальний сезон

На Херсонщині державні виконавці продовжать вживати заходи щодо примусового виконання ухвали Господарського суду Херсонської області, яким Херсонгаз зобов’язали забезпечити подачу природного газу до Херсонської ТЕЦ.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє офіційний сайт Херсонської ТЕЦ.

«Незважаючи на офіційне розпорядження міського голови почати опалювальний сезон 9 листопада 2020 року, Херсонська ТЕЦ і досі не має змоги подати теплоносій до осель своїх споживачів. Причиною стала відмова АТ «Херсонгаз» розпломбувати вхідну газову засувку та забезпечити постачання природного газу на підприємство. У зв’язку з цим Херсонська ТЕЦ звернулась до Господарського суду Херсонської області із заявою про забезпечення позову. Ухвалою суду від 10.11.2020 р. заяву ТЕЦ задоволено», — йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що працівниками ДВС відкрито виконавче провадження згідно з зазначеною ухвалою. Однак, посадові особи АТ «Херсонгаз» не відреагували на дії виконавців.

Дрофа
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: