Найкращим депутатом Херсонської міськради став Михайло Линецький

Найкращим місцевим депутатом за підсумками 2019 року став директор Департамента реалізації гуманітарної політики Херсонської ОДА, позафракційний депутат Херсонської міської ради, представник Фонду Миколи Томенка «Рідна Країна» Михайло Линецький.

Вперше, за кілька років проведення Атестації один з депутатів отримав найбільший бал за об’єктивними показниками. За даними Херсонської обласної організації Комітету виборців України та Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень ним став позафракційний Михайло Линецький. До речі, минулого року Михайло Линецький отримав найвищий бал за результатами експертного опитування, а тепер й за об’єктивними показниками.

Михайло Линецький: «Звик серйозно ставитись до депутатських повноважень та громадських обовязків. Багато часу проводжу на окрузі, постійно спілкуюсь з виборцями, не пропускаю засідання сесій без поважної причини, активно дебатую під час обговорення проблем міста. Обовязково звітую за виконану роботу. Адже звіт – це діалог депутата з людьми, які делегували мені право приймати разом з колегами рішення від імені громади».

«Будь-яка ідеологія разом з політикою завершилась у цьому складі депутатів ще понад три роки тому, коли було переформатовано склад постійних комісій. Депутати розділились на «більшість», сформовану під розподіл бюджету в інтересах КП та виборчих округів і «меншість», яка з низькою результативністю, але боролась і бореться за вирішення загальноміських проблем.
Напевно я був останнім романтиком і мрійником цього складу депутатського корпусу і до останнього вірив у можливість «достукатись» до мера і колег, переконати їх побудувати школу в Таврійському мікрорайоні, горезвісний мостоперехід або назавжди вирішити питання сміттєзвалища. На жаль не вдалося… тому й з себе не знімаю відповідальності за теперішній, ганебний стан рідного міста», — відзначив під час презентації результатів оцінки Михайло Валерійович.

Оцінювання роботи депутатів відбувалося двома способами – об’єктивні показники виконання депутатами своїх повноважень за 5-бальною шкалою та експертне опитування.

15 депутатів отримали чотири бали. 23 депутати по «3» бали, 11 депутатів «2 » бали, і 2 обранці по «1» балу. Це Сергій Жуйков та Віктор Шевчук.

Згідно із результатами експертного опитування, п’ять депутатів очолюють рейтинг найкращих депутатів. Це Оксана Д’якова  (15,1% разів її називали найкращою депутаткою ), Віталій Богданов (11,3%), Михайло Линецький (7,5%), Станіслав Трошин (5,7%), Олена Урсуленко (5,7%).

Нагадаємо, що оцінювання велось в рамках кампанії Атестація депутатів місцевих рад, яка охоплює шістнадцять областей України, Херсонська обласна організація Комітету виборців України та Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень презентувала результати персонального оцінювання діяльності депутатів Херсонської міської ради за 2019 рік.

Довідково: результати оцінки діяльності депутатів за 2020 рік планується оприлюднити до місцевих виборів 25.10.2020 року.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: