НАЗК передало до Нацполіції матеріали перевірки декларації депутата Херсонської міськради

Національне агентство з питань запобігання корупції передало до поліції матеріали перевірки декларації депутата Херсонської міськради від “Опозиційної платформи – За життя” Костянтина Сивака за минулий 2020 рік. Про це вказано на порталі НАЗК. 

Перевірка декларація виявила недостовірні відомості на загальну суму майже 2,5 млн гривень. Зокрема, Сивак не вказав вартість придбаного минулого року автомобіля AUDI Q7 2018 року випуску, яка, згідно договору купівлі-продажу, складає майже 1,778 млн гривень.

Приховав від НАЗК депутат й FORD Escort 1989 року, яким володіє з 2000 року. Крім цього, прихований дохід Костянтина Сивака від компанії ПрАТ “Ремпобуттехніка-Херсон” склав трохи більше 11 тисяч гривень. Не вказаний в декларації дохід від продажу авто Toyota Land Cruser – 650 тисяч гривень.

У висновку НАЗК зазначено про виявлення ознак правопорушення за статтею “Декларування недостовірної інформації” Кримінального кодексу України.

Джерело

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: