Нові випадки захворювання на COVID-19 на Херсонщині: стали відомі подробиці

Про це повідомив під час щоденного звіту про боротьбу з коронавірусом в області голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв:

Всі інфіковані є жителями міста Олешки та мали контакт із раніше встановленими хворими на коронавірус.

Це⬇️
🔹жінка 65-ти років та її донька 30-ти років, які контактували із хворим членом сім’ї;
🔹 хлопець 16-ти років, який теж мав контакт із раніше виявленим хворим.

Всі вони знаходяться на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. Почувають себе добре. Підключення до кисневого та ШВЛ- апаратів не потребують.

Вже встановлено коло контактних осіб, яких буде перевірено методом ПЛР.

А це значить, що на Херсонщині вже 44 випадки захворювання на COVID-19.

❗Оперативна інформація ❗‼️Станом на сьогодні, 15 квітня, маємо 3️⃣ нові лабораторно підтверджені випадки захворювання на коронавірус.✅Всі інфіковані є жителями міста Олешки та мали контакт із раніше встановленими хворими на коронавірус.Це⬇️🔹жінка 65-ти років та її донька 30-ти років, які контактували із хворим членом сім'ї;🔹 хлопець 16-ти років, який теж мав контакт із раніше виявленим хворим.Всі вони знаходяться на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. Почувають себе добре. Підключення до кисневого та ШВЛ- апаратів не потребують. Вже встановлено коло контактних осіб, яких буде перевірено методом ПЛР.А це значить, що на Херсонщині вже 44 випадки захворювання на COVID-19.З яких — одне одужання у Генічеському район та один летальний випадок в Олешківському.✅Сьогодні область отримала автоматизовану портативну систему виявлення нуклеїнових кислот IPONATIC, закуплена благодійниками в рамках роботи Антикризовий штаб Херсонської області.Крім того, сьогодні надійшло ⬇️🔹 290 захисних костюмів,🔹 5675 масок,🔹 240 бахил,🔹 977 захисних окулярів.🔹 172 набори реагентів для екстракції РНК із зразків клітин та тканин (по 48 тестів у наборі. ✅Під час засідання комісії ТЕБ та НС 15.04.2020 прийнято низку важливих рішень❗◾ На вихідних, з 18 квітня буде посилено карантинні заходи в м. Олешки, в с. Малі Копані і в с. Ліві Солонці, де виявлено значну кількість хворих на коронавірусну хворобу.◾Прийнято рішення закрити кладовища під час поминальних днів і перенести поминальні заходи на червень місяць, про що говорили також з єпископами православних церков нашої області. ◾Від завтра може розпочати работу оптовий сільськогосподарський ринок у Великих Копанях. Керівництво району, ОТГ та ринку виконало всі вимоги обласного державного санітарного лікаря.✅Також ви можете відстежувати поширення захворюваності на COVID-19 на Херсонщині за допомогою електронної мапи — https://khoda.gov.ua/index.php?route=blog/article&article_id=34723.☝️Будьте відповідальними та залишайтеся вдома! Дотримуйтесь усіх рекомендованих заходів безпеки та довіряйте інформації тільки з офіційних джерел!Не забувайте, що карантин – це не канікули! Все буде добре!

Опубликовано Yuriy Husyev Среда, 15 апреля 2020 г.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: