Нового директора нацпарку на Херсонщині недопускають до виконання обов’язків (відео)

У середу, 27 жовтня, вступила в силу Ухвала суду про відсторонення від займаної посади директора НПП Нижньодніпровський Чачібаї Олексія Григоровича.

Нагадаємо, що за процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури викрито та повідомлено про підозру даному посадовцю Національного природного парку «Нижньодніпровський» за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам, а саме 62 млн грн збитків через перевищення ліміту на промисловий вилов риби.

Слідчі дії за ознаками злочинних дій та нанесенню шкоди державі Олексієм Чачібаєю тривають.

Також слідчі дії тривають і щодо його заступника Кіріна Дмитра Леонідовича, який діяв спільно із директором НПП Нижньодніпровський.

Ці два посадовці прикладають усі зусилля щоб залишитися на своїх посадах і надалі «користуватися » бюджетом.

Так, 28.10.2021 Чачібая та Кірін недопустили до управління особу, яка повинна була приступити до виконання обов’язків директора, відповідно до наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів.

Невиконанням наказу Міністра справа не завершилася. Так, Чачібая О.Г. призначає Кіріна Д.Л. виконуючим обов’язки директора і в той же час Кірін звільняє своїм наказом працівника, якого призначив міністр.

Крім того, Чачібая публічно заявляє всім присутнім, що у п’ятницу він поїде до Києва та «закриє усі питання».

Що мав на увазі відсторонений керівник та як він буде «закривати питання » дізнаємося пізніше.

Варто відзначити, що 28.10.2021 Чачібаї О.Г. вдруге повідомлено про підозру за статтею 367 ч.2 за іншим фактом.

Нагадаємо, що Голову нацпарку «Нижньодніпровський» на Херсонщині підозрюють у службовій недбалості.

6 липня співробітники СБУ та ГБР вручили підозру у скоєнні злочину заступнику директора Національного природного парку «Нижньодніпровський» Дмитру Кіріну. При цьому він спробував втекти, але його наздогнали:

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: