Новокаховчани поповнили місцевий бюджет на 302 мільйони гривень

У Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі поінформували про податки — лідери, що наповнили місцевий бюджет м. Нова Каховка протягом січня — серпня.
2020 року. Всього з початку року від новокаховських платників до місцевого бюджету надійшло майже 302 млн гривень податків і зборів. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 30 млн гривень або на 11 відсотків.

Перше місце традиційно займає податок на доходи фізичних осіб. Його надходження склали 197 млн гривень, що на 25 млн гривень більше, ніж за аналогічний період 2019 року.

На другому місці — єдиний податок. Обсяг його надходжень склав       36 млн гривень, з приростом  майже на 4 млн гривень.

На третьому місці лідирує плата за  землю. З початку року  до місцевого бюджету міста  надійшло 30 млн гривень земельного податку та орендної плати.

Стабільна тенденція збільшення надходжень до місцевого бюджету засвідчує громадянську свідомість новокаховчан, котрі усвідомлюють важливість  забезпечення життєдіяльності місцевих громад за рахунок своєчасної сплати податків та зборів до  місцевих бюджетів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: