Об’єкти “Великого будівництва” на Херсонщині потрапили під приціл правоохоронців

Об’єкти “Великого будівництва” на Херсонщині, на якому зараз піариться керівництво Херсонської ОДА, потрапляють під приціл правоохоронців. Зокрема, капітальний ремонт спортивного–футбольного поля «Дніпро» спортивного комплексу стадіон «Енергія» в Новій Каховці. Роботи на ньому тепер транслюють у прямому ефірі, але сам ремонт поки не ведеться.

Замовником робіт став профільний відділ Новокаховської міськради, а тендер провели ще у жовтні минулого року. Вартість ремонту майданчика становить 14 мільйонів гривень. Тендер виграла фірма ТОВ “Міленіум Спорт”.

Як встановили правоохоронці, підрядник у листопаді минулого року отримав з бюджету Нової Каховки половину суми – майже 7 млн гривень. Одночасно у планах робіт було вказано, що за листопад та грудень “Міленіум Спорт” мало провести земляні та демонтажні роботи, улаштування основи футбольного поля та його покриття, улаштування монолітного залізобетонного бордюру, улаштування огорожі, улаштування поребрика, встановлення опор освітлення, монтаж спортивного обладнання (ворота). Причому розрахунки мали б відбуватися на підставі актів про виконані роботи. Але по факту, більшість вказаних робіт проведено не було.

“Відповідно до протоколу огляду місця події від 14.01.2020 на місці спортивного – футбольного поля «Дніпро» станом на вищевказаний час лише залито бетонну основу майбутнього поля, яку огороджено сітчастим металевим парканом”, – вказано в судовій ухвалі.

Наразі правоохоронці отримали від суду дозвіл на вилучення копій документів по данному підряду. Досудове розслідування триває.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: