ОДА: Необґрунтованої ліквідації закладів культури на Херсонщині не має бути

Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій під час селекторної онлайн-наради під керівництвом т.в.о.голови ОДА Сергія Козиря.

У рамках передачі майна з районного рівня у комунальну власність територіальних громад на Херсонщині одним з проблемних у деяких районах є питання передачі закладів культури.

Дане питання обговорювалося на нараді за участю Міністра культури та інформаційної політики.

«Наголошувалось на тому, що об’єкти культури не можуть ліквідовуватися. І Міністр звернувся до Генерального прокурора України зі зверненням перевіряти дії посадових осіб місцевого самоврядування у випадках ліквідації закладів культури райрадами чи громадами без погодження з міністерством», — зазначив Дмитро Бутрій.

Питання щодо передачі й прийняття майна знаходиться на постійному контролі обласної державної адміністрації.

Всього по Херсонській області з 442 об’єктів районними радами прийнято рішення про передачу територіальним громадам 441 об’єкта. Територіальні громади вже прийняли понад 96% об’єктів спільної власності територіальних громад районів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: