Одарченко заявила про підкуп виборців “слугами народу” на Херсонщині

31 жовтня на території Горностаївської ОТГ було виявлено схему, за якою невідомі прихильники чи представники кандидата в нардепи Сергія Козиря купували голоси місцевих жителів. Про це заявила кандидатка в народні депутати Катерина Одарченко. 

«Зазначені особи за допомогою родичів склали списки виборців, які ладні віддати свій голос за гроші за зазначеного кандидата в народні депутати. Підкуп виборців здійснювався під виглядом оплати за роботу в якості спостерігача. При цьому особи, яким сплатили ці гроші, мали прибути на виборчі дільниці в чітко зазначений час, з 10 до 12 години. Після чого, проголосувавши за Сергія Козиря, повинні були повідомити про це відповідальній особі за номером телефону», – зазначено в заяві.

Доказом цієї схеми є зафіксований факт, коли одна з виборців зчинила галас на виборчій дільниці, вимагаючи видати їй новий бюлетень. Свою поведінку жінка мотивувала тим, що начебто їй уже заплатили за голос на користь Козиря, а вона випадково зіпсувала бюлетень. Як повідомляє Одарченко, аналогічну схему зафіксували й у селі Корсунка.

«Таким чином, діями невстановлених осіб вчинено кримінальне правопорушення, передбачене ч. 4 ст. 160 ККУ. А саме – надання виборцю неправомірної вигоди за вчинення дій, пов’язаних із безпосередньою реалізацією ним свого виборчого права», – наголошує вона.

За вказаними фактами кандидат у народні депутати України Катерина Одарченко звернулася до Каховського районного відділу поліції в Херсонській області з заявою про кримінальне правопорушення в порядку ст. 214 КПК України. Відповідну заяву було зареєстровано в інформаційно-телекомунікаційній системі Нацполіції України.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: