Одне із цікавих земельних питань на сесії Херсонської міськради (документ)

Сьогодні на сесії Херсонської міської ради депутати у питанні №33 розглядатимуть питання дозволу суб’єктам господарювання на розроблення документації із землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок та встановлення земельного сервітуту.

Цікавим видається пункт 1.2 про передачу в оренду земельної ділянки площею 0,09 га підприємиці Слуцькій Тетяні Олександрівні під магазини. Як нам відомо, і це видно на фото вище, Слуцька Т.О. придбала 0,03 га для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури. Варто звернути увагу, що інші 0,06 га землі передаються без аукціону. Ще депутати міськради минулого скликання протестували проти механізму передачі земельних ділянок без аукціону, адже таким чином громада недоотримує значні кошти до бюджету.

На іншому фото видно, що на цій ділянці, яку тільки сьогодні збираються надати в оренду, вже працюють магазини. Наскільки нам відомо, цими ж підприємцями, за такою ж схемою, йде будівництво чи то тимчасових споруд чи магазинів без наданої в оренду землі у мікрорайоні Корабел (Острів) в районі кафе «Медуза».

Звертаємось до депутатів та Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва з вимогою виконати свої передвиборчі обіцянки та навести лад у наданні земельних ділянок в оренду та зупинити хаотичну забудову міста.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: