Оперативна інформація щодо ситуації з коронавірусом у Херсонській області

Станом на ранок понеділка в області 1 підтверджений випадок на коронавірус. Жінка у задовільному стані, перебуває в лікарні під постійним наглядом медиків, які діють згідно з відпрацьованими алгоритмами МОЗ. Родина пацієнтки знаходиться на самоізоляції, також під наглядом лікарів. Наразі встановлено 30 осіб, які мали контакти із захворілою. Усім вказаним особам (члени сім’ї, родичі, інші особи) проведено експрес тести на наявність коронавірусу – результати негативні.

Є 12 підоз щодо можливого інфікування COVID-19. Наразі очікуються результати лабораторних досліджень.

Пам’ятайте, якщо виявили перші симптоми ГРВІ – невідкладно звертайтеся до свого сімейного лікаря або телефонуйте 103.

Дотримуйтесь правил особистої гігієни та довіряйте інформації тільки з офіційних джерел!
Карантин – це не канікули!

Порушників режиму карантину суворо каратимуть

Верховна Рада України 17 березня ухвалила новий Закон про протидію поширенню коронавірусної інфекції в Україні, який передбачає суворе покарання за порушення режиму карантину та за недотримання санітарних норм.

Адміністративна відповідальність

Штраф від 17 000 грн до 34 000 грн — для осіб, які можуть бути інфіковані COVID-19 та самовільно залишили місця обсервації (карантину). Для посадових осіб штраф складає від 34 000 грн до 170 000 грн.

Кримінальна відповідальність

Порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань, карається штрафом від 17 000 грн до 51 000 грн, або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років, або позбавленням волі на строк до 3 років.

Якщо такі дії спричинили загибель людей або інші тяжкі наслідки – позбавлення волі на строк від 5-8 років.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: